Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Čilio dienoraštis :}* Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Čilio dienoraštis :}* Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas

Viskas apie dekoratyvinių triušiukų auginimą.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
VIRTUALUS TRIUŠIUKŲ MYLĖTOJŲ KLUBAS. Laukiami nauji triušiukų mylėtojai ir augintojai.
Prieš registruojantis, labai prašome perskaityti taisykles ir jų laikytis!
Pagarbiai, Administracija.

 

 Čilio dienoraštis :}*

Go down 
AuthorMessage
Othila
Naujas narys
Naujas narys
Othila


Posts : 4
Taškai : 5021
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-27
Age : 24

Čilio dienoraštis :}* Empty
PostSubject: Čilio dienoraštis :}*   Čilio dienoraštis :}* I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:50 pm

Sveiki visi!
Pastaruoju metu dažnai šerdavausi, mano šeimininkė kartą į savaitę arba dažniau šukuodavo mano kailį. Man būdavo visai malonu.. Šiandien, kadangi šeimininkei neseniai darė gerklės operaciją ir ji negali eiti į mokyklą, laksčiau namuose nuo pat ryto. Bandžiau pagraužti tapetus, tačiau šeimininkė nuvijo. Pažaidžiau su šunimi ir katėms (geriausi draugai!), valgiau savo 'Witakraft' maistelį... Na, dabar ilsiuosi savo namelyje. :)
Back to top Go down
 
Čilio dienoraštis :}*
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Baksio dienorastis :)
» Džikos dienoraštis

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas :: Susipažinkime ! :: Mūsų triušiukų dienoraščiai-
Jump to: