Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Baksio dienorastis :) Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Baksio dienorastis :) Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas

Viskas apie dekoratyvinių triušiukų auginimą.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
VIRTUALUS TRIUŠIUKŲ MYLĖTOJŲ KLUBAS. Laukiami nauji triušiukų mylėtojai ir augintojai.
Prieš registruojantis, labai prašome perskaityti taisykles ir jų laikytis!
Pagarbiai, Administracija.

 

 Baksio dienorastis :)

Go down 
AuthorMessage
Ji!*~
Naujas narys
Naujas narys
Ji!*~


Posts : 20
Taškai : 5404
Reputacija : 0
Join date : 2009-09-01
Age : 28
Location : Plunge

Baksio dienorastis :) Empty
PostSubject: Baksio dienorastis :)   Baksio dienorastis :) I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 2:09 am

2009.09.01[b]

Siandien ryte kaskaip ne taip buvo!!!
Kiek viena ryta paleisdavo mane is narvelio ir lakstydavau iki velyvo vakaro, o siandien anksti ryte mane paleido pusvalandziui ir net demesio nekreipe!
Tik skubejo visi kaskur,ruosesi,puosesi... Net neleido ieit i tevu miegamaji (ten turiu vietele,po lovos is kur manes greitai neiskrapsto! Baksio dienorastis :) 965436 ) uztrenkdavo man duris po nosim ir neileisdavo. as labai pykau,puoliau kasti i koja,kad jie susiprastu kad man leistu ibegti i miegamaji!!! Baksio dienorastis :) 415105 ...bet seimininke tik mane subare ir idejo i narveli. Baksio dienorastis :) 337494 labai jame nuobodziavau,bet vakare grizo visa seima,net geros nuotaikos. :)
iskart mane paleido! ir net i miegamaji ileido Baksio dienorastis :) 777844 Baksio dienorastis :) 777844
dabar guliu ant lovytes salia mamytes ir ji man glosto galvyte Baksio dienorastis :) 963314
manau jie zino kad man tai patinka Baksio dienorastis :) 395469
Back to top Go down
Ji!*~
Naujas narys
Naujas narys
Ji!*~


Posts : 20
Taškai : 5404
Reputacija : 0
Join date : 2009-09-01
Age : 28
Location : Plunge

Baksio dienorastis :) Empty
PostSubject: Re: Baksio dienorastis :)   Baksio dienorastis :) I_icon_minitimeThu Sep 03, 2009 1:36 am

2009-09-02

...ryte mane paleido,laksciau trumpai...manau jau teks priprasti Baksio dienorastis :) 866627 ... bet po pietu vel lakstau iki vakaro,tik va,seimininke supyko kad lova apkakojau,o nejaugi kentet turejau?? Baksio dienorastis :) 858500 dar pykau ir as ant jos,kad suprastu kad labai norejau,bet ji vis kartoja ''narvelyje,narvelyje daryk savo reikalus'', nu nieko. isbegau po lova ir tupejau ten,tik po kiek laiko mane jau i kambari pasikviete Baksio dienorastis :) 563936 ..bet nejau as,labai pykau,tegu supranta Baksio dienorastis :) 415105 bet kai atkiso zolyte,neatsilaikiau,islindau Baksio dienorastis :) 879847 ir nebepyko ji ant manes ir as ant jos. va,siandien daugiau ir ant lovos nebelipau,kad nepyktu ant manes Baksio dienorastis :) 330897 tad ir tiek,dabar vel strikineju aplink kojas,rodau ka moku Baksio dienorastis :) 330897 Baksio dienorastis :) 330897 Baksio dienorastis :) 879847
Back to top Go down
Ji!*~
Naujas narys
Naujas narys
Ji!*~


Posts : 20
Taškai : 5404
Reputacija : 0
Join date : 2009-09-01
Age : 28
Location : Plunge

Baksio dienorastis :) Empty
PostSubject: Re: Baksio dienorastis :)   Baksio dienorastis :) I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 8:49 pm

2009.09.08


...tai gi,buvau narvelyje viena para-NEPALEISTAS palakstyti Baksio dienorastis :) 62692 matot,isvaziavo i vestuves kaskokias ir paliko mane viena namuose. Tipo ''saugok namus'' Baksio dienorastis :) 822892 nu tai pagaliau visa seimyna grizo,paleido mane pasilakstyti,dar kaskoki medziagini nervely,ne narvely parveze man ilysti (kas ten per narvas(ar nenarvas) jau nezinau Baksio dienorastis :) 858500 ) tai ir ikiso ten mane,sako ''paziurekim ar daug tau vietos cia lakstyti'' Baksio dienorastis :) 762126 o as taip nenorejau ten tupeti ir rodyti kap man ten ''gera'' Baksio dienorastis :) 762126 tai pradejau braizytis,kandziotis Baksio dienorastis :) 879847 nu tai ir isleido visam jau lakstyti. Tai dabar suoliuoju po kambarius ir trugdau visiems tvarkytis Baksio dienorastis :) 330897 Baksio dienorastis :) 170973
Back to top Go down
Sponsored content





Baksio dienorastis :) Empty
PostSubject: Re: Baksio dienorastis :)   Baksio dienorastis :) I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Baksio dienorastis :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Džikos dienoraštis
» Čilio dienoraštis :}*

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas :: Susipažinkime ! :: Mūsų triušiukų dienoraščiai-
Jump to: