Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Othila~Ugnė Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Othila~Ugnė Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas

Viskas apie dekoratyvinių triušiukų auginimą.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
VIRTUALUS TRIUŠIUKŲ MYLĖTOJŲ KLUBAS. Laukiami nauji triušiukų mylėtojai ir augintojai.
Prieš registruojantis, labai prašome perskaityti taisykles ir jų laikytis!
Pagarbiai, Administracija.

 

 Othila~Ugnė

Go down 
AuthorMessage
Othila
Naujas narys
Naujas narys
Othila


Posts : 4
Taškai : 5021
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-27
Age : 24

Othila~Ugnė Empty
PostSubject: Othila~Ugnė   Othila~Ugnė I_icon_minitimeTue Jan 11, 2011 8:43 pm

Sveikučiai!
Mano vardas Ugnė, man 11 metų, gimtadienį švenčiu rugpjūčio 2d. Kaip ir visi, lankau mokyklą. Labiausiai man patinka anglų ir lietuvių, matematika fuu. :D Mokykloje lankau dailės būrelį, o šiaip lankau dailę, šokius, ir kitais metais planuoju lankyti gitarą.
Turiu du katinus, šunį ir triušį. Pradedu nuo katinų: mažojo katino vardas yra Kapučinas, toks vardas kilo nuo jo kailio, nes jis kreminės spalvos su tamsia uodega ir baltoms letenėlėms (siamo veislės) Jam dabar yra apie metus ir jis yra labai padykęs. Antrojo, vyresnio katino vardas yra Homeras (rytų trumpaplaukis, kitaip oriantal). Jis juodas, o akys žalios. Visada vaikščioja iškišęs iltis ir yra gana piktas prie nepažįstamų, todėl kiek primena vanpyrą. :D Homeras pats seniausias namų gyventojas, jam apie 7 metus. Šuns vardas Sambuka,ji yra pudelio veislės. Labai draugiška ir protinga, daug komandų moka: "Gulėt", "Sėdėt", "Ramiai", "Atnešk", "Gaudyk", "Duok leteną", "Apsiversk"... O triušio vardas Čilis. Jis yra pirmasis mano triušiukas, dekoratyvinis nulėpausis. Jam dabar yra apie 7 mėnesius. Čilis labai draugiškas, mielas, judrus, sutaria su kitais namo gyventojais.
Dabar kiek apie mane. Draugai sako, kad aš esu draugiška ir linksma. Labai mėgstu klausytis muzikos, šokti, piešti... Labai nemėgstu 'Disney' žvaigždučių, tokių kaip Miley Cyrus, Vannesos Hudgens, Selenos Gomez, Justino Bieberio. Tai tiek apie mane. (:
Back to top Go down
 
Othila~Ugnė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas :: Susipažinkime ! :: Susipažinkime-
Jump to: