Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Ryžis rašo... Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Ryžis rašo... Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas

Viskas apie dekoratyvinių triušiukų auginimą.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
VIRTUALUS TRIUŠIUKŲ MYLĖTOJŲ KLUBAS. Laukiami nauji triušiukų mylėtojai ir augintojai.
Prieš registruojantis, labai prašome perskaityti taisykles ir jų laikytis!
Pagarbiai, Administracija.

 

 Ryžis rašo...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Saida`
Naujas narys
Naujas narys
Saida`


Posts : 42
Taškai : 5510
Reputacija : 0
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Kaunas

Ryžis rašo... Empty
PostSubject: Ryžis rašo...   Ryžis rašo... I_icon_minitimeSun Jul 05, 2009 6:37 pm

Pirmasis mano įrašas čia.
Šiandien susipykau su šeimininke. Ji pirmą kartą man kirpo nagus. Buvau labai išsigandus po to, tai bandžiau įkast į pirštą, bet nepavyko. Tai atsiguliau ant lovos ir nežaidžiau su ja, nors ji mane kvietė. Vėliau užsimaniau pagraužti laidą, kuris jau buvo sulipintas, nes kažkada jau jį ragavau. Bet mane pamatė šeimininkė ir aš pabėgau. Tada viena sau lanksčiau po kambarį. Pamiegojau už fotelio. Vėliau dar palaksčiau, ir šeimininkė mane pagavo ir uždarė į narvelį. Ten davė valgyt ir mes vėl buvom draugės. Aš nebepykau ant jos dėl savo nagų, o ji nepyko ant manęs dėl laidų.

Ryžis rašo... 229914


Last edited by Saida` on Thu Sep 03, 2009 7:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
Auguste
Moderatorius
Moderatorius
Auguste


Posts : 98
Taškai : 5602
Reputacija : 0
Join date : 2009-05-10

Ryžis rašo... Empty
PostSubject: Re: Ryžis rašo...   Ryžis rašo... I_icon_minitimeTue Jul 07, 2009 8:15 pm

Na matai,koke padykusi tavo pukuotukė ;DD Ryžis rašo... 395469
Back to top Go down
Saida`
Naujas narys
Naujas narys
Saida`


Posts : 42
Taškai : 5510
Reputacija : 0
Join date : 2009-06-06
Age : 31
Location : Kaunas

Ryžis rašo... Empty
PostSubject: Re: Ryžis rašo...   Ryžis rašo... I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 5:12 am

Svarbiausios žinios iš manęs.
Išmokau pabėgti iš narvelio. Vieną rytą taip pabėgęs nuvariau į antrą namo aukštą ir prikėliau savo šeimininkę. Ji labai išsigando. Bet ji nežinojo, kad moku pabėgt. Kažkurią kitą dieną vėl bandžiau pabėgt, bet pamatė šeimininkės mama ir užlankstė narvelio durų tuos kabliukus stipriau, kad aš neatsidaryčiau. Tai dabar neina pabėgt.
Beje, turiu draugę. Tiksliau įsimylėjau. Bet man dar neleidžia su ja būt.
Šiandien buvau lauke truputį. Ilgai nebuvau, nes šalta buvo. Bet vis tiek smagu.
Back to top Go down
http://greenpeacelt.lithuanianforum.net
Sponsored content





Ryžis rašo... Empty
PostSubject: Re: Ryžis rašo...   Ryžis rašo... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ryžis rašo...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas :: Susipažinkime ! :: Mūsų triušiukų dienoraščiai-
Jump to: