Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Piktas triušis Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Sveiki! Jūs apsilankėte puslapyje apie dekoratyvinius triušiukus. Prisijunkite, arba užsiregistruokite! GERŲ IR NAUDINGŲ DISKUSIJŲ!
Pagarbiai, Administracija.

Piktas triušis Catalog809218_1_462.jpg.xs
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas

Viskas apie dekoratyvinių triušiukų auginimą.
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in
VIRTUALUS TRIUŠIUKŲ MYLĖTOJŲ KLUBAS. Laukiami nauji triušiukų mylėtojai ir augintojai.
Prieš registruojantis, labai prašome perskaityti taisykles ir jų laikytis!
Pagarbiai, Administracija.

 

 Piktas triušis

Go down 
5 posters
AuthorMessage
InuTė
Moderatorius
Moderatorius
InuTė


Posts : 166
Taškai : 5676
Reputacija : 2
Join date : 2009-05-01

Piktas triušis Empty
PostSubject: Piktas triušis   Piktas triušis I_icon_minitimeFri May 08, 2009 12:25 am

Ar Jūsų triušis piktas? Nesileidžia imamas į rankas,pastoviai kriuksi bei kanda?

Kaip elgtis,kad pakeistum triušiuko elgesį,nes maniškė būtent tokia.. Piktas triušis 866627
Back to top Go down
Just.
Redaktorius
Redaktorius
Just.


Posts : 107
Taškai : 5615
Reputacija : 0
Join date : 2009-05-07

Piktas triušis Empty
PostSubject: Re: Piktas triušis   Piktas triušis I_icon_minitimeFri May 08, 2009 12:31 am

Na, maniškė nesileidžia į rankas, bet nepasakyčiau, kad tai piktumo požymis, nes ji nuo mažens nebuvo pratinama prie rankų, o del pastovaus kriuksėjimo bei kandžiojimosi, tai Pukė taip daro kai tik rimtai supyksta, o pastovei tikrai ne. Net nezinau ką tau patart... Piktas triušis 858500
Back to top Go down
Grin
Administratorius
Administratorius
Grin


Posts : 247
Taškai : 5881
Reputacija : 3
Join date : 2009-04-16

Piktas triušis Empty
PostSubject: Re: Piktas triušis   Piktas triušis I_icon_minitimeFri May 08, 2009 12:40 am

Kai parsivežėm Tipį iš senųjų šemininkų kokią savaitę jis mane puldavo. Jau buvau išsigandus ir nusivylus. Tačiau pasitarus su senaisiais šeimininkais jie patarė daryti kaip darė patys, kai Tipis buvo mažas - pratino skanumynais. Taigi pradėjom razinas, vynuoges, morkas duoti tik iš rankų. Kartais tekdavo laukti net apie penkiolika minučių kol įsidrąsindavo prieiti ir ir pasiimti. Vos pasiėmęs skuosdavo atgal, vėliau jau nebebėgdavo, o dar po kiek laiko jau leidosi paimamas į rankas. Bet ne dažnai, ir tik tada kai patinka. Būti ant rankų, jam šiaip didelė kančia. Piktas triušis 866627 Ir nesistengiu jo pakeisti, ir nebeįstengčiau. Man užtenka, kad manęs nepuola, atpažįsta. Piktas triušis 54228
Back to top Go down
https://triusiukai.forumotion.net
Egle
Pradedantysis
Pradedantysis
Egle


Posts : 69
Taškai : 5552
Reputacija : 0
Join date : 2009-05-17
Age : 27

Piktas triušis Empty
PostSubject: Re: Piktas triušis   Piktas triušis I_icon_minitimeSun May 17, 2009 5:07 pm

Braske tai kai pyksta tai pradeda trepset, bet taip galingai, o man buna labai juokinka. Kai mano suo prie jos lenda pastoviai, ji arba kartu su juo buciuojasi ir zaidzia arba pyksta kad jis lenda ir smarkiai trepsi, taip buna ir tada kai as stengiuosi ja uzdaryt i narveli, o ji to visai nenori Piktas triušis 229914
Back to top Go down
ViKoRoDe
Naujas narys
Naujas narys
ViKoRoDe


Posts : 18
Taškai : 5470
Reputacija : 0
Join date : 2009-06-20
Age : 30

Piktas triušis Empty
PostSubject: Re: Piktas triušis   Piktas triušis I_icon_minitimeSat Jun 20, 2009 4:55 pm

Mano Rodžeris leidžiasi imamas į rankas, nes aš jį nuo pat mažens pratidavau ir priprato jis ir viskas.
O kriuksi tai labai retai, nebent kai lendu į jo narvelį ką nors patvarkyti "į jo valdas" ;D
Bet šeip dažniausiai nekriuksi, tik vat vakar kažkoks blūdas ant vakaro užėjo, trepsėjo visą naktį ;D
Šnd aprimo.
O tau tai tiesiog patariu vistiek pratinti, nes juk amžinai neauginsi triušiuko negalėdama jo pasiimti į rankas,pamiluoti ir pan..
Jis vistiek turėtu automatiškai priprasti. Piktas triušis 395469
Jei bijai imk su pirštinėmis, tada triušiukas įsidrąsins ir pirštinių nebereikės ;)
Back to top Go down
Sponsored content





Piktas triušis Empty
PostSubject: Re: Piktas triušis   Piktas triušis I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Piktas triušis
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Virtualus Triušiukų Mylėtojų Klubas :: Triušiuko elgesys :: Charakteris-
Jump to: